+90 312 439 30 83
MENU

HAKKIMIZDA

Seçkin Sağıroğlu Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2011 yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. 2014 yılında yine İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı yüksek lisans diplomasını aldı. Lisans döneminde yaptığı stajlar ve yüksek lisans döneminde aldığı asistanlık göreviyle akademik alanda tecrübeler edindi. Sağıroğlu, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü bünyesinde yarı zamanlı öğretim görevliliği de yapmıştır.

Ahmet Geldi Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimine Ankara’da devam ettikten sonra 2015 yılında Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde lisans eğitimini bölüm birincisi olarak tamamlamıştır. Lisans dönemi boyunca projeleri birçok sergide yer almış, son sınıfta “Polatlı Yassıhöyük Gordion Termal Tesisleri Projesi” için yaptığı tasarımla Polatlı Belediye Başkanı Sayın Mürsel Yıldızkaya’dan birincilik ödülünü almıştır.

Ortaklar çeşitli inşaat firmalarında proje bazlı görev aldıktan sonra, faaliyetlerini GESA İÇ MİMARLIK çatısı altında sürdürmeye devam etmektedir.